Poznaj nas

o agro ekspert plAgro-Ekspert jest firmą handlową. Zajmuje się dystrybucją rozsady warzyw oraz nasion warzyw, ziół, roślin smakowych, i mało znanych. Mając na celu najwyższą jakość produktów, ściśle współpracujemy z wybranymi dostawcami.

Założona w 2007 roku firma Agro-Ekspert początkowo zajmowała się sprzedażą nawadniania kropelkowego oraz rozsady porów. Po dwóch latach ofertę wzbogaciły nasiona i mogliśmy pochwalić się wyborem ponad trzydziestu odmian dyni ozdobnej i jadalnej, oraz blisko czterdziestoma gatunkami ziół i roślin przyprawowych.
Obecnie Agro-Ekspert jest wyłącznym dystrybutorem wysoko cenionej za jakość i profesjonalizm w Europie marki holenderskiej Baltussen – producenta rozsady porów w Maroko i Holandii, niemieckiej firmy nasiennej Hild Samen Gmbh grupy BASF – lidera kwalifikowanych nasion do upraw konwencjonalnych i ekologicznych, hiszpańskiej Baby Plant – innowacyjnej firmy produkującej rozsady doniczkowe warzyw do upraw konwencjonalnych i ekologicznych przy użyciu najnowocześniejszych metod.

W najbliższej przyszłości pragniemy stale podnosić jakość oferowanego towaru. Poprzez bliską współpracę z producentami warzyw, monitorowanie procesu produkcji polowej oraz śledzenie zmian rynkowych i trendów konsumenckich będziemy wzbogacać naszą ofertę o gatunki, którymi interesują się kupujący, oraz usprawniać naszą pracę uwzględniając korzyści dla współpracujących z nami klientów. 

Kolejnym etapem rozwoju było powstanie naszej siotrzanej firmy Agro - Ekspert Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, oraz powiększenie zespołu.


Jolanta Bartmińska

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej...