Burak czerwony Pop Vriend Seeds

Burak czerwony Pop Vriend Seeds

 

Jolie F1- to odmiana o wszechstronnym zastosowaniu, polecana do uprawy w klimacie kontynentalnym tworząca bardzo wyrównane okrągłe zgrubienia. Najlepsze plony uzyskamy sadząc tę odmianę wiosną i wczesnym latem.

Intensywny wzrost JolienF1 prowadzi do szybkiego i dobrego przykrycia gruntu co prowadzi do słabszego rozwoju chwastów, jest to cecha szczególnie korzystna dla upraw ekologicznych. Mocna nasada sprawia, że ten mieszaniec jest łatwy do zbiory kombajnem „za liść” co poprawia jakość i jest cechą wskazaną kiedy uprawiamy buraki także na glebach kamienistych. Okrągły kształt sprawia, że odmiana ta polecana jest do produkcji  babybeet a wyższy poziom brix daje nam dobrej jakości produkt do przechowywania.

Kształt: Okrągły
Nasada: Bardzo mocna
Termin siewu: Wiosna, wczesne lato
Gęstosć siewu: 400.000-550.000 nasion/ha
Przeznaczenie: Świeży rynek i przetwórstwo
Kolor: Ciemno-czerwony
Brix: 10,5-11,5
Cechy: Odmiana o atrakcyjnym kolorze, wysokim brix i zdrowych liściach

Jolie 1m 

 

 

Diaz F1 - jest odmianą, która może być siana na zbiór wczesny jak i jesienny. Dojrzałość osiąga średnio dwa tygodnie później w porównaniu do Jolie. Diaz F1 jest odmianą polecaną na rynek swieży, dla przetwórstwa i do przechowywania. Wysoka zawartość cukru sprawia, że jest to bardzo smaczna odmiana.

 Kształt: Okrągły 
 Nasada:  Mocna
 Termin siewu:  wiosna do wczesnej jesieni
 Gęstosć siewu:  500.000-600.000 nasion/ha
 Przeznaczenie:  Świeży rynek i przetwórstwo
 Kolor:  Ciemno-czerwony
 Brix:  10 - 11
 Cechy:  Późno dojrzewający mieszaniec charakteryzujący się

dobrym wyrównaniem i ciemno czerwonym wewnętrzny

Diaz 1m

 

 

Dystrybucja:

Agro - Ekspert Eko Sp. z o.o.

ul. 23 Października 34

62-080 Tarnowo Podgórne

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej...